Twentse Duikvereniging Losser

Nieuwjaarsduik 2024

Een aantal moedige duikers van onze vereniging zijn het jaar op een verfrissende manier begonnen door deel te nemen aan de traditionele Nieuwjaarsduik, die altijd plaatsvindt op de eerste zondag in het nieuwe jaar. De leden die niet onder water gingen, trotseerden de kou van een ijzige wind aan de waterkant. Gelukkig konden de duikers zich opwarmen in de tent of bij de grote vuurschaal. 

Voor de inwendige mens is ook goed gezorgd met warme kippensoep en lekkere gehaktballetjes. De duikers in opleiding hebben traditiegetrouw de oliebollen verzorgd. Ook hebben we kennis mogen maken met een nieuwe variant van die oliebol: de Sneeuwbal. Deze viel zeer goed in de smaak bij de duikers.

Met een frisse start zijn we vol goede moed het nieuwe jaar ingedoken, klaar voor meer onderwateravonturen en gezelligheid met onze vereniging!